manopreke.lt - Internetinė parduotuvė

Kategorijos

Peržiūrėta

Kelioninio vandens buteliuko filtras

Kelioninio vandens butelio filtras. Šį filtrą galima užpilti vandeniu 250 kartų, arba naudoti jį 6 mėn. Ši vandens filtravimo sistema bus gaudyklė tokioms bakterijoms kaip 99,9% Giardia ir Cryptosporidium  taip pat gerokai sumažins vandens skonį ir kvapą, dezinfekavimo priemonės, chloro ir purvo daleles.

Smulkiau


99.00LT


  • Specialiai sukurtas filtras turi didelės koncentracijos aktyvintos anglies, kuris sugeria tiek chemikalus tiek bakterijas.

 

  • Pašalinti chlorą , chemines medžiagas, kietąsias daleles ir priemaišas iš čiaupo
  • Pašalinti pavojingų LOJ ( lakieji organiniai junginiai) . LOJ pavojingas medžiagas, tokių kaip benzinas ir mazutas, kurie prasiskverbia į gruntinius vandenis. 
  • Palieka vertingas mineralines medžiagas kurių sudėtyje yra fluorido, kas yra pagrindas sveikiems dantims
  • Panaikina blogą vandens skonį.

Su šiuo filtru galėsite filtruoti vandenį iš čiaupo Turkijoje, Egipte, Tunise, kur jo paparastai nerekomenduojame gerti, taip sutaupysite krūvas pinigų išleidžiamų pirkti vandeniui iš parduotuvių. Tai universalus vandens filtravimo buteliukas, kurį privalo turėti kiekvienas savo sveikata besirūpinantis keliautojas.

Facebook
My status

Krepšelis  

(tuščia)