10vnt/daug,Apvalus arba Kvadratinis LC-FC Optinio Pluošto Adapter LC moterų MK moterų Simplex Pluošto Flanšas Optinė Jungtis

Nauja prekė

€81.08

€90.09

-10 %

Yra sandėlyje

Žymos:

lc duplex adapteris, usb c įkrovimo adapteris, sc, lc conector adapteris, om3 lc lc adapteris, lenovo adapteris 10vnt, nikon adapteris, singlemode simplex optinio tinklo adapteris, monitoriaus maitinimo adapteris, dc barelį jack adapteris, elektros energijos adapteris

10vnt/daug,Apvalus arba Kvadratinis LC-FC Optinio Pluošto Adapter LC moterų MK moterų Simplex Pluošto Flanšas Optinė Jungtis

Galiu jus užtikrinti, kad mūsų produktų kokybės, siekiant užtikrinti, kad mes suteikti jums geriausias paslaugas, siekiant užtikrinti, greičiausias pristatymas, saugiausias būdas užtikrinti, kad prekės į savo rankas!Jei turite kokių nors klausimų, gavusi gaminio, ar turi kokybės problemų, prašome nesijaudinkite, padaryti nedvejodami perduoti ginčus, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo, mes jums labiausiai priimtinas atsakymas!Malonu apsipirkti, labai ačiū

Savybės

1.Mažas įterpties nuostoliai, didelis pelnas, nuostolis

2.Geras suderinamumas

3.Didelio tikslumo mechaniniai matmenys

4.Aukštas patikimumas ir stabilumas

5.Keramikos ar Bronzos Įvorė

6.PC, APC, UPC neprivaloma

7.Simplex / Duplex

Naudojimas:

1.Vietinis Tinklas

2.Kabelinės televizijos Sistema

3.Telekomunikacijų Tinklai

4.Bandymo Įranga

Specifikacija:

Parametras

Vienetas

LC, SC, FC, MU, ST, SC-ST, FC-ST, FC-SC, FC-LC FC-MU

MTRJ

E2000

SM

MM

SM

MM

SM

PC

UPC

APC

PC

PC

UPC

PC

PC

APC

Įterpties Nuostoliai (Tipinis)

dB

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.3

Grįžti Nuostolių

dB

≥45

≥50

≥60

≥30

≥45

≥50

≥35

≥55

≥75

Pakeičiamumas

dB

≤0.2

≤0.2

≤0.2

Pakartojamumas

dB

≤0.2

≤0.2

≤0.2

Ilgaamžiškumas

Laikas

>1000

>1000

>1000

Darbinė Temperatūra

°C

-40~75

-40~75

-40~75

Laikymo Temperatūra

°C

-45~85

-45~85

-45~85

Susiję Produktai

Mūsų Gamykloje

Apie mokėjimą

1. Mes priimame sąlyginio Deponavimo.Galite Mokėti per Alipay, Viza, "MasterCard", "Western Union", Banko pavedimu į www.manopreke.lt.

2. Prašome sumokėti kiek įmanoma greičiau, taip, kad jūs galite gauti elementą anksčiau.

3. Pastaba: visi importo tarifas, kai prekė yra pirkėjo atsakomybė, nėra įtrauktos į pardavimo kainą arba laivybos mokesčiai; Bet mes pripažins produktas kaip dovana su mažesnės vertės, siekiant padėti jums lengvai gauti prekę per Muitinę.

Apie siuntos

1. LAIVYBOS visame PASAULYJE (išskyrus keletą šalių ir APO/FPO).

2. Visi užsakymai bus greitai tvarkomi, ir bus išvežti per 2-3 dienas po apmokėjimo patvirtino, Atostogų laikas pratęsiamas.

3,Prašome ne 1-3 mažai balų laivybos sukelti užjūrio laivybos turės įtakos daug veiksnių, pvz., Muitinės perdirbimo, Po streiko ir pan.

4. O mes nly laivo elementą prie patvirtino, kad adresus, todėl prašome įsitikinkite, kad jūsų užsakymas adresas atitinka savo pristatymo adresą.

5. Neprivaloma siuntimo būdai: Kinija Paštu, Oro Paštu, HongKong Post Oro Paštu, ePacket, EMS, DHL, "Fedex", UPS ir kt.

6. Beveik visus užsakymus pagal 2kg yra nemokamas pristatymas Kinija Po Oro Paštu.Prašome pasirinkti kitų laivybos būdais, jei jums reikia elementą urgentl.

Apie garantija

1. 12 mėnesių Gamintojo Garantija dėl nekokybiškų daiktų (išskyrus sugadintų daiktų ir/ar netinkamą jų gavusi).Priedai, ateina su 3-jų mėnesių garantija.

2. Sugedę daiktai TURI BŪTI nurodyti ir grąžintos per garantijos terminą (ir originalioje pakuotėje, jei įmanoma).Jūs turite mums pasakyti, ką defektus ir pateikti mums savo užsakymo numerio.MES NE REMONTUOTI ARBA PAKEISTI ELEMENTUS, KURIŲ GARANTINIS LAIKAS PASIBAIGĘS,.

Jūs sutinkate, kad visus pirmiau išvardytus politikos po užsakymo dėl www.manopreke.lt!

3.Garantija krovinių apmoka pirkėjas.

Apie atsiliepimą

1. Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad visi pirkėjai yra patenkinti mūsų produktų ir paslaugų.

2. Mes nuoširdžiai tikimės, kad jūs galite palikti mums puikus 5 žvaigždučių teigiamų atsiliepimų, jei jums patinka straipsnis.

3. Prašome susisiekti su mumis prieš jums bus atidaryti ginčo arba palikite mums neigiamų atsiliepimų, ir tada, mes jums geriausias sprendimas.

Pluošto Jungtis SC,FC,SC,ST,MU,MRTJ,E2000
Įterpties Nuostoliai =0.2 dB
Kilmės vieta Shenzhen
Elemento Tipas NVOC-MK-LC Adapteris-10
rankovės Keramikos
Gamint. taip
Sertifikatas CE,ROSH,ISO
Prekės Pavadinimas MEIBAI
Skaidulų Tipas SM arba MM
Prašymas KABELINĖS TELEVIZIJOS,FTTH,FTTX,PON
Pluošto Lenkijos UPC,PC,APC
Oem taip
Modelio Numeris NVOC-MK-LC Adapteris-10

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

Susijusios