LED lempos СПБ-2-КВАДРАТ 5 W 4000 V 400лм 140mm baltos NAMUOSE

Nauja prekė

€3.70

Yra sandėlyje

Žymos:

140mm ventiliatorius filtras, 140mm ventiliatorius, 140 ventiliatoriaus, 140mm ventiliatorius silent, 140mm atveju ventiliatorius, 140 mm aušintuvas, ventiliatorius vnt, 140mm 2pin fan, 140mm aušintuvas, 140 aušintuvas

Aikštėje šviesos šviestuvas veikia modernus SMD serijos Led.Spalvos temperatūra prietaiso 4000 K atitinka neutrali balta šviesa, kuri yra taip arti, kad natūralios saulės šviesos, kiek įmanoma.Rekomenduojama naudoti esant temperatūrai nuo + 1 ° C iki + 40 ° C. lempos yra pateikta galios diapazonas nuo 5 M iki 24 M, su kūnu, plotis 140 270mm atitinkamai.Spalva atveju yra balta.Vidutinis tarnavimo laikas 30 valandų.Garantija 2 metai.

Taikymo Aukštos techninės specifikacijos, lakoniškas dizainas ir maži gabaritai produktas leidžia jį naudoti labai plačiai sferoje, valstybės ir namų apšvietimui.Įskaitant lempa yra puikus vietos ir bendrojo apšvietimo antrinės kambariai: Salė, fojė, koridorių, laiptų, vonios kambarys, naudingumas kambarys.

Privalumai Lempos спб-2-квадрат turi didelį šviesos srautą santykis ir [harakterizuetsja] stabiliai veikia įvairūs įvesties įtampos vertes (207-253в).Lempa pagaminta iš saugių ir patvarių medžiagų, nėra taikomos senėjimo, pageltimas, deformacija, ir taip pat poveikį, aukšta temperatūra.Nėra kenksmingų, nuodingų ir priekinės medžiagų.Matinis difuzorius suteikia vienodas, patogus akis apšvietimo, be mirgėjimo.Lempos plokštė yra įrengtos, su specialiu užraktu, paspausdami kuris ne "apie" tašką, jis gali būti lengvai atsidaro.

Pagrindiniai privalumai produktų:

Aukšto efektyvumo; Nr. pulsacija šviesos srautas; Universalus Montavimas; Priimtiną kainą.Mount universalus dizainas suteikia du būdai, orinės įrengimas: sienos ir lubos.Lempos yra skirtos montavimui ant vertikalių ir horizontalių paviršių (įskaitant medienos, fanera, gipso kartono) storis ne mažesnis kaip 2 mm.Prietaisas yra įrengtas su savimi-priemonės veiklos montavimas.

Prekės Pavadinimas NĖRA

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

Susijusios