Oro Kondicionierius Fin Remonto Šukos Automobilių A/C Radiatoriaus Aušinimui Fin Šukos Ritė Ištiesinimo Priemonės Valymo Priemonė Šaldymo

Nauja prekė

€2.08

€2.93

-29 %

Yra sandėlyje

Žymos:

adata guolių 25x35, infocus 370i ekranas, puikių pasiūlymų televizorių pardavimas, padangų pripūtimo carr9, great gatsby aukcionas, lengvesni formų moteris, adata guolių 17x12, puikus dekoro antikvariniai daiktai, adata 134 35 120 19

Produkto Aprašymas:

Medžiaga:Plastikas

Skersmuo(apytiksl.):81mm

Vidurio Skersmuo:apytiksl. 64mm

Rankenos Ilgis:apie. 98mm

Rankenos Skersmuo:apytiksl. 25mm

Skaičius, Vnt:1PC

Spalvos:Žalia, Balta

Savybės:

Tai fin šukos švarus ir ištiesina išlenktas pelekų sekundžių, siekiant padėti išlaikyti oro teka, kad jūsų sistema veikia puikiai.

Tai patogus fin tiesinimo priemonė taip pat gali būti naudojamas aliejus, radiatorių, bei oro kondicionieriaus kondensatorius.

Jis ateina su 6 įvairių pelekai matavimai savo skirtingus poreikius.Jis gali būti naudojamas visų kondensatoriaus ir garintuvo ritė ir automobilių radiatoriai su virbas tarpai 8, 9, 10, 12, 14 ir 15 pelekai colyje.

Medžiaga: Plastikinės; Skersmuo: apytiksl. 81mm; Vidurinės Skersmuo: apytiksl. 64mm; Rankenos Ilgis: apie. 98mm; Rankena Skersmuo: apytiksl. 25mm.Įrankis yra pakankamai kompaktiškas, kad naudoti net uždarose patalpose.

Lengva naudoti, tiesiog rungtynės dantų tarpai pelekų jūsų oro kondicionierius, tada atkreipti šukomis lėtai ir atsargiai, per pelekus.

Galima purkšti pelekų ir įrankio tepalas lengviau, šukavimas, arba naudokite muilą ir nuplauti jį po to.

Pakuotė:

1 x Oro Kondicionierius Fin Remonto Šukos

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

Susijusios