Juros periodo Pasaulio dino-gydo Velociraptor Mėlyna, Dinozaurų Kiaušinių žaislas ("Mattel" GCR55)

Nauja prekė

€23.55

Yra sandėlyje

Žymos:

mora companion peilis pardavimas, undinė rankinėje shell moteris, purkštukas, purkštuvas mažas didelis, win home lažybų 2019, moteris sexy thong maudymosi kostiumėliai, atsparus vandeniui fontanai lempos, mėsmalė 12 nerūdijantis, iphone 7 atveju prabanga tinklelis, wimter komplektus sijonas boho

Daugiau informacijos apie produktus Tai dalis Juros periodo Pasaulio nuotykius!

Įkvėptas Juros periodo Pasaulio įdomu dinozaurai, tai mažesni skaičiai laukiniai puola dinozaurai funkcija, originalus dizainas, spalvos, tekstūrų ir sąnarių, kad ateis į gyvenimą.Kiekvienos rūšies dinozaurų turi savo laukinių ataka judėjimo, pvz., įdrėskimo, vadovai, forewings ir daugiau veiksmų, kad galutinai baigti savo konkurentų kovos.

Jie parduodami atskirai ir pagal galimybes.Savybės

Šiomis dinozaurų figūrėlėmis, kurios yra mažesnio dydžio, bet paslėpti laukinių ataka, atlikti būdingas judėjimas, jų rūšis.

Naudoti laukinių puolimo judesiai, pvz., įdrėskimo, galvos smūgių, ir daugiau veiksmų, siekiant atkurti filmą kovoti su scenos!

Veiksmų skaičius kiekvienai dinozauras yra įjungiamas paspaudus dalį savo kūno atlikti laukinių ataka judėjimo (skirtingi kiekvienam dinozaurų).

Prekės Pavadinimas "Mattel"

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

Susijusios