1/18 Pardavėjo Edition "Europa 2020" Skoda Naujas Puikus (šviesos Šampano) Diecast Automobilio Modelį su nedideliais Dovana

Nauja prekė

€82.74

Yra sandėlyje

Žymos:

1 18 slk modelis, skoda superb modeliai, BMW Modelio, Automobilio Modelis, 118 žaislas garažas, diecast skoda, diecast modelis 1 38, skoda yeti, liūtas modeliai 118, jungtuvo atjungimo mygtukas

Dovanos:

Produkto informacija:

Žalias Medžiaga: Cinko Lydinio+ABS

Sudėtinės dalys variklio gali būti aiškiai matomas.

Autentiškos interjero ir eksterjero detalės.

Priekinių ir galinių ratų pakaba.

Prabangus apdailos

Eco-Friendly Tapyba

Funkcijos:

Durų Openable

Variklio Openable,

Takeliai gali judėti pirmyn ir atgal

DUK

1.Kas yra Diecast Modelis?

Diecast Modelis reiškia bet kokį Kolekcines, Modeliai, pagaminti naudojant liejimo būdą.Modelis yra pagamintas iš metalo, plastiko, gumos arba stiklo detalėmis.Ji buvo sukurta pradžioje 20-ojo amžiaus ir populiarumo, kaip kolekcionavimo sukurtas 1950 m.Šiandien, diecast modeliai tapo hobis, kolekcionavimas apie labiausiai išsivysčiusios šalys, o kai kurios besivystančios rinkos šalyse.

2.Kodėl Diecast modeliai yra brangesni nei žaislų modelius, nuotolinio valdymo modelių?

1. Diecast modelis yra aukštos modeliavimas originalios transporto priemonės, jie yra autherized gamyba, transporto priemonių prekės ženklų gauti savo licenciją.bet labiausiai žaislinių transporto priemonių modelius arba RC automobilių modelių nereikia gauti licenciją.

2. Diecast modeliai yra pagaminti iš lydinio, pelėsių kaina yra didelė.

3. Aukštos modeliavimas eksterjero ir interjero detalių.

3.Kodėl kai kurie diecast modeliai yra tokie pigūs, kai kurie yra tokie brangūs.

1.Įvairių mastą (Dydį.

2. Įvairios medžiagos, dalis, funkcijas, dažų paviršiaus.Aukštos klasės produktai paprastai yra naudojamos aukštos kokybės medžiagos.Šimtai dalys, daugybė funkcijų. 3-4 sluoksnių elektrostatinės dažų paviršiaus ir net automobilių važiuoklės sudaro lydinio dalių.

4.Kas yra Brand Factory?

Tai reiškia, kad diecast modelio automobilių, pagamintų automobilių gamintojas.Su diecast gamintojas, pavyzdžiui, Autoart, Karštas ratų, ir kt.Tiesiog corperate daryti OEM/ODM.

medžiaga Metalo
Tipas automobilis
Amžius > 8 metų amžiaus
Masto 1
Kilmės KN(Kilmės)

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

Susijusios